logo_ukra

Coinspot 22.09.2020

BTC/USD

10421.55

ETH/USD

338.62

LTC/USD

43.38

НБУ 22.09.2020

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

33.35

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля відносини П'ять вимог чоловіків, які потрібно ігнорувати
commentss НОВИНИ Всі новини

П'ять вимог чоловіків, які потрібно ігнорувати

Такі вимоги не призводять ні до чого хорошого

18 травня 2020, 11:40 comments1416
П'ять вимог чоловіків, які потрібно ігнорувати

Щоб відносини були міцними, партнерам необхідно навчитися домовлятися і шукати компроміси. Бувають ситуації, коли жінці краще поступитися чоловікові в чомусь, а буває і так, що треба твердо стояти на своєму. Проте, є речі, які представники сильної статі не повинні вимагати у своїх обраниць. Що це за речі?

Приховувати ваші стосунки

Погодьтеся, що таке прохання має насторожити жінку і викликати підозри. Існує кілька причин, по яких чоловік просить приховувати ваші відносини. По-перше, він перебуває у шлюбі або у нього вже є дівчина. По-друге, він соромиться своєї пасії і не хоче, щоб його друзі дізналися про його нові відносини. По-третє, чоловік не впевнений у своїй обраниці і поки не хоче оголошувати про роман. Але як би так не було, жінка не повинна погоджуватися на таку умову.

Вислуховувати його скарги і ниття

Деякі представники сильної статі настільки інфантильні і безпорадні, що відносини з ними схожі на постійний прийом у психолога, причому в ролі психолога виступає жінка. Такий чоловік постійно на щось скаржиться і нескінченно ниє. Свою обраницю він сприймає виключно як жилетку, в яку завжди можна поплакати. Довго такі відносини не протриматися на плаву, тому що вони погано позначаються на емоційному стані жінки.

Постійно платити за нього

Якщо у чоловіка виникли проблеми, то немає нічого страшного в тому, якщо обраниця його підтримає і надасть тимчасову фінансову допомогу. Але якщо це стає системою, і чоловік звикає постійно клянчити гроші у своєї половинки — такі відносини слід припиняти.

Кардинально змінити зовнішність

Чоловік, який вимагає у жінки, щоб вона кардинально змінила свою зовнішність, не відчуває до неї справжніх почуттів. Можливо, він порівнює її з ким-то або просто вважає недостатньо привабливою і негідною такого чоловіка, як він. Не можна погоджуватися на такі прохання, адже це приниження власної гідності.

Піти з роботи або кинути улюблене хобі

Чоловік не повинен вимагати від своєї обраниці такої жертви, як звільнення з улюбленої роботи. Те ж саме стосується і хобі — не можна на догоду власним примхам просити жінку відмовитися від того, що приносить їй справжнє задоволення.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що категорично не можна терпіти у відносинах.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!