Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
В процесі набору м'язової маси, крім тренувань, не меншу роль грає правильне харчування і сон. В домашніх умовах можна виконати вправи на всі види м'язів.
Турнік підходить для прокачування спини, плечей (прямий хват), біцепса (зворотний хват), преса (куточок).
Штангу можна змайструвати з підручні речей (наприклад, на держак лопати навісити 5-літрові пляшки, наповнені мокрим піском. Кожна пляшка дасть вага близько 10 кг). Штангою можна накачати трицепс (жим грудей вузьким хватом), біцепс (піднімання штанги на біцепс стоячи), м'язи ніг (присідання зі штангою), виконати станову тягу (беруть участь майже всі м'язи), м'язи грудей (жим грудей), плечі (підняття штанги до грудей в положенні стоячи). Практично всі ці вправи можна виконати звичайними гантелями.
Передпліччя можна накачати, купивши еспандер. Бажано купувати 2 еспандера – жорсткий і м'який. Спочатку виконувати вправи жорстким еспандером до знемоги, а потім легким – так ви найбільш навантажите свої м'язи.
Трицепс також можна накачати шляхом опускання тулуба з опорою на лаву.
Якщо у вас вдома є бруси, то за допомогою них можна накачати грудні м'язи, біцепси, трицепси.
З допомогою віджимань від підлоги можна накачати груди, трицепси.
Відомо, що при багатьох повторах м'язи тренуються на витривалість, при невеликих повторах (1-5) на силу, а 6-10 повторень забезпечують рельєф і силу. Більшість бодібілдерів сходяться на думці, що при правильному тренуванні необхідно виконувати 6-10 повторень, щоб останній був піковий, до знемоги, коли вже фізично неможливо виконати. Таким чином, м'язи сприймають цю ситуацію, як стресову, відбувається викид енергії в м'язи, руйнування м'язів з подальшим відновленням у процесі відпочинку – так ви досягнете максимального результату.
Тренуйтеся до знемоги, правильно харчуйтеся, відпочивайте – і ви досягнете бажаного!
Так само видання "Коментарі" розповість вам які звички треба виробити для досягнення успіху.
Новини партнерів
Новини