Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Кожен спортсмен повинен бути сильним. З цим твердженням не посперечатися. Сильні спортсмени набагато швидше розвивають такі якості, як витривалість, гнучкість, швидкість. Сильні спортсмени легше адаптуються в новому виді спорту, їм легше домагатися високих результатів.
Наведемо простий приклад: спортсмен гиревик досконало володіє технікою підняття гирі, проте його майстерність не росте. Що ж йому не вистачає? Не вистачає розвитку тих груп м'язів, які виконують основні рухи під час підняття гирі.
Сила потрібна не тільки важкоатлетам. Сила потрібна всім спортсменам в кожному виді спорту. Сила потрібна бігунам, щоб швидше бігти, стрибунам, щоб стрибати вище, футболістам, щоб сильніше штовхнути м'яч у ворота суперників. Напрацювати силу можна за допомогою вправ з обтяженням.
Вправи вибираються виходячи з виду спорту, яким займається спортсмен. По напрузі вправи повинні перевершувати ті рухи, які використовуються в даному виді спорту, і по схожості рухів вони повинні бути максимально схожими.
Наприклад, стрибуну, щоб збільшити стрибок необхідно присідати зі штангою і виконувати підйом на носках з обтяження.
Також необхідно займатися всебічним розвитком м'язів. М'язи, які не беруть участь у даному виді спорту теж необхідно розвивати, щоб було рівномірне навантаження на організм. Стрибунам, наприклад, не завадить розвиток плечового поясу, спини і преса, а також рук.
Вкрай необхідно грамотно дозувати силові вправи. Для грамотного дозування силових вправ краще всього проконсультуватися з тренером. крім цього він напише необхідний графік і програму занять, найбільш ефективну для вашого виду спорту.
Також видання "Коментарі" розповість вам, як наростити м'язи в домашніх умовах.
Новини партнерів
Новини