Coinspot 26.02.2020

BTC/USD

9209.91

ETH/USD

240.45

LTC/USD

67.37

НБУ 26.02.2020

USD/UAH

24.64

EUR/UAH

26.74

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Дозвілля секс Три міфи про секс, які безнадійно застаріли
НОВИНИ Всі новини

Три міфи про секс, які безнадійно застаріли

Подібні міфи часто перешкоджають здоровому глузду

10 жовтня 2019, 18:50 1877
Автор:

• Светлана Шкурупий

Три міфи про секс, які безнадійно застаріли

Секс взагалі досить міфологізована сфера життя. І це логічно: що не прийнято обговорювати, то обростає домислами. Які міфи про секс давно і безнадійно застаріли?

Мастурбувати погано. Сексуальна розрядка — природна потреба організму. Якщо вона довго не настає, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, і якщо поруч немає відповідного сексуального партнера, то самозадоволення — природний вихід.

Сексуальна орієнтація — це вибір. Є версія, що у процесі розвитку в утробі на плід діють гормони. Якщо дитина чоловічої статі, на неї буде впливати гормон тестостерон, і розвиток піде за чоловічим типом. Іноді під час вагітності щось йде не так: наприклад, майбутня мати носить хлопчика, а тестостерону з якихось причин виробляється мало.

Або, навпаки, в утробі дівчинка, але в організмі підвищений тестостерон. Такі гормональні коливання під час вагітності можуть призвести до гомосексуальності. Зазначимо, що гомосексуальність зустрічається і серед тварин, а на них навряд чи діє пропаганда.

Дивитися порно небезпечно. Для молодих людей порно часто є матеріалом для сексуального навчання і може допомогти тим, у кого недостатньо своєї фантазії для зняття сексуальної напруги. Головне, донести до підростаючого покоління, що сюжети порно приблизно так само близькі до реального життя, як сюжети фантастичних фільмів.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, як недолік сну впливає на секс.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...