Головна Новини Дозвілля подорожі Природні явища, в реальність яких важко повірити
commentss НОВИНИ Всі новини

Природні явища, в реальність яких важко повірити

Ці природні явища зачаровують своєю красою

13 березня 2020, 10:40 comments5409
Поділіться публікацією:
Природні явища, в реальність яких важко повірити

Природа здатна надихати та дивувати, тому що це потужна сила. Небагатьом людям вдається стати свідками рідкісних природних явищ, які зачаровують своєю красою і водночас лякають. Представляємо вам підбірку природних явищ, які складно пояснити.

Блакитна лава

На вершині вулкану Іджен, який розташований на острові Ява (Індонезія), мандрівники можуть побачити захоплююче природне явище — блакитну лаву. Такий незвичайний колір вона отримала через велику кількость палаючої чистої сірки. Милуватися подібним явищем краще вночі, для туристів проводять спеціальні екскурсії. Також в цьому місці знаходиться гарне кратерне озеро, але купатися в ньому не варто — це чиста кислота.

yIeYZDO4Ay1mgLZ8TEFUIhCh3.jpg

Соляна рівнина

Салар-де-Уюні – найбільший в світі солончак, який лежить на південному заході Болівії. Він являє собою висохле доісторичне озеро і славиться рівнинами з яскраво-білої солі, які нагадують пустелю, а також островами, на яких росте безліч кактусів. Ця рівнина фантастично відображає небо, коли її покриває навіть невеликий шар води.

DksFVxj--akZGNJsh7VvWxzPt.jpg

Підводна річка

На півострові Юкатан (Мексика) є підводна річка, яку можуть побачити тільки найсміливіші дайвери. Зеленувата річка подібно туману тече на глибині в кілька метрів нижче поверхні води. Кажуть, що вона утворилася в результаті руйнування давньої печери.

aeSeMni670YZVN7Ez1CQ5IXC7.jpg

Вартові Арктики

Ці сюрреалистичные пейзажі виникають у результаті сильних морозів і снігопадів, які для Півночі — нормальне явище. Навіть звичайні дерева можуть нагадувати пильних вартових, які охороняють спокій у цьому далекому місці.

xIvGWJq47h9Sj8xpYRpZnI0HZ.jpg

Кам'яна хвиля

Це природна гірська порода, яка має форму високої океанської хвилі. Вона застигла в південно-західній частині Австралії і стала принадою для туристів. Протягом дня колір скелі змінюється в залежності від навколишнього освітлення, і це захоплююче видовище приваблює сюди тисячі мандрівників.

y9gV4_nP-ao-ValaZiJs6kURs.jpg

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, в яких місцях планети не працює гравітація.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!