Головна Новини Чоловік авто Суперкари автосалону, що не відбувся: чотири топових моделі
commentss НОВИНИ Всі новини

Суперкари автосалону, що не відбувся: чотири топових моделі

Кілька унікальних моделей автомобілів, яким не судилося потрапити на Женевський автосалон 2020

13 травня 2020, 11:52 comments2701
Поділіться публікацією:
Суперкари автосалону, що не відбувся: чотири топових моделі

Женевський автосалон 2020 року так і не відбувся через пандемію коронавіруса. Але ж новітні автомобільні розробки вже були готові до презентації. Ось автовиробники і вирішили, що не варто пропадати добру і представили нові автомобілі онлайн. Представляємо вашій увазі декілька автомобілів, які за сумного збігу обставин ще не можна випробувати на дорозі, але помилуватися цілком можливо.

Паливний коктейль: Koenigsegg Gemera

88IrnrOSJ0yQ68CHipF1l91LJ.jpg

Мегакар — саме так з власної ініціативи у Koenigsegg називають чотиримісну Gemera, оскільки її потужність перевищує один мегават (1360 к. с.). Двигун працює на суміші — біоетанолі другого покоління, метанолі марки Vulcanol і будь-якій їх суміші, а також на суміші Е85 і звичайному бензині. Загалом, настільки ж "невинний", як і електромобіль.

Колеса з шматків композиту: Zenvo TSR-S

k9I5EEzPNPx2ozYV5GvEhMG5t.jpg

Лімітовані гіперкари від датського бренду Zenvo досить цікаві. Чергова новинка, Zenvo TSR-S має антикрило, здатне змінювати кут нахилу при повороті керма, а також експериментальні деталі з вуглепластика. Кузовні панелі отримали різноспрямоване поєднання волокон, які утворюють геометричний малюнок. Але головне в Zenvo TSR-S — унікальні 21-дюймові диски з фрагментованого карбону, виготовлені вручну протягом тижня і які забезпечують економію ваги до 15 кг.

Метанольний суперкар: Roland Gumpert Nathalie

66otpIzG5rQK44UpuB8XyLwLc.jpg

У машини — жіноче ім'я, Наталі — в честь дочки Роланда Гумперта, який і придумав концепт. Основним джерелом енергії в Nathalie служить Т-подібна батарея ємністю 190 кВт∙год, а "запасний" генератор — електрохімічний, що працює на паливних осередках. Підхід відомий, але малозастосований, а в цьому авто — ще й з "родзинкою": для вироблення струму за допомогою хімічної реакції тут використовується не водень, а метанол.

Суперкар з 3D-принтера: Czinger 21С

CkkhIqFnvIAoBeKWgkkX70vkc.jpg

Зоряний час стартапу Czinger настав тільки онлайн. І дуже шкода, адже розробка каліфорнійських фахівців дійсно вартісна. Czinger 21С володіє ідеальним балансом, а творці машини стверджують, що вона легко поб'є світовий рекорд швидкості, розігнавшись до 400 км/год і загальмувавши до повної зупинки всього за 29 секунд. Ну а сама "вишенька на торті — авто зібрали з деталей, надрукованих на 3D-принтері.

Ось такими автомобілями нас мав порадувати у цьому році Женевський автосалон. Впевнені, настане час, коли цих красенів можна буде спостерігати наживо. Також видання "Коментарі" розповість про круті автомобілі для суворих і впевнених у собі чоловіків.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!