Coinspot 09.04.2020

BTC/USD

7318.66

ETH/USD

171.81

LTC/USD

46.06

НБУ 09.04.2020

USD/UAH

27.55

EUR/UAH

29.95

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Чоловік полювання та рибальство Це спосіб життя: чому риболовля настільки важлива для багатьох чоловіків
НОВИНИ Всі новини

Це спосіб життя: чому риболовля настільки важлива для багатьох чоловіків

Ми вже давно можемо просто піти в магазин і купити будь-яку рибу. Але багато чоловіків вперто продовжую проводити вихідні з вудкою в руках

25 жовтня 2019, 15:10 3127
Автор:

• Зинченко Павел

Це спосіб життя: чому риболовля настільки важлива для багатьох чоловіків

Чому чоловіка так приваблює риболовля? Це заняття вже давно втратило своє значення як один із способів роздобути їжу. Якщо чоловік не професійний рибалка, то риболовля не є для нього засобом існування. Слідуючи логіці нашого раціонального століття, риболовля просто не має практичного сенсу. Що ж чоловіки, а часто і жінки, в ній знаходять?

Відомо, що чоловік, який не має захоплень, живе набагато менше, ніж той, який має хобі. Відповідно, риболовля є одним з ключів до довголіття.

Також справа в тому, що, незважаючи на всі блага цивілізації, які зазнала людина за останній час, вона досі залишається тим же дитям природи, її невід'ємною частиною. Вона ніби постійно намагається повернутися до витоків свого буття. Цивілізація лише змінила підхід чоловіка до процесу риболовлі. Це заняття стало більш технічно досконалим і естетичним. Але і завдання, що дозволяються рибною ловлею теж змінилися.

b7P0SWsC4-d-NHb-XgOSudUnq.jpg

Оскільки вже не потрібно здобувати собі їжу за допомогою риболовлі, на перше місце ставиться задоволення не тільки від величини здобутого трофея, але і від самого процесу. Справжній рибалка навряд чи отримає задоволення від упіймання пудової щуки за допомогою сіток. Але, безумовно, буде задоволений упійманням трьохфунтової рибини на маленьку блешню і найтоншу снасть. А дуже багато хто просто щасливий від будь-якого улову, спійманого на снасті, виготовлені особисто. Ось і ще одна складова сучасної риболовлі - творчість.

Видів риби у наших водоймах – не один десяток. Кожен вид унікальний як за способом життя, так і по харчовим пристрастям. Риба в одному водоймищі істотно відрізняється від риби в іншому. Чи це не можливість для рибалки показати свою вправність?

Більшість жінок все це знаходять у родині. Але чоловікам-рибалкам властиво шукати собі жінок, що так само прагнуть вирватися з міста на природу, далі від стресів і щоденних турбот. Риболовля – це відпочинок і спілкування.

Перераховувати, що дає людині риболовля можна нескінченно. Але головний висновок від цього не зміниться: риболовля – це спосіб життя.

Також видання "Коментарі" розповість, як правильно вибрати ніж для риболовлі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...