Рубрики
МЕНЮ
Павел Зинченко
Зробити фотографію — це ціла наука. Складна і прекрасна одночасно. З розвитком технологій і появою дзеркальних апаратів можливості фотографів значно розширилися. Але це зовсім не означає, що тепер можна не навчатися. Якщо ви твердо вирішили спробувати себе в такій творчості, ми розповімо, як правильно фотографувати, не маючи великого практичного досвіду.
Налаштовуємо фотоапарат
Баланс білого. Встановіть режим денного або сонячного світла для зйомок на відкритому повітрі.
Різкість. Збільшуйте цей параметр обережно. Зайво різкі зображення горизонту і різноманітних об'єктів виглядають неприродно.
Вивчаємо теорію
Ознайомтеся з функціями вашої техніки. Професіонали запевняють: навіть на простій "мильниці" можна отримати хороші якісні фото. Головне — правильно виставити налаштування. При цьому використовуються такі поняття:
Діафрагма. Регулює глибину різкості знімка.
Витримка. Вона важлива для зйомок рухомих предметів.
ISO. Це світлочутливість матриці. Від неї залежить кількість шумів на фото.
Маленькі хитрощі
Пейзажі. Природа найкраще виходить на фото в західні і світанкові години, а також під час туману.
Портретна зйомка. Підійдіть як можна ближче до людини. Це дозволить отримати цікаві фотографії без зайвих деталей в кадрі.
Нічне фотографування. Використовуйте штатив для нічної зйомки. Або використовуйте будь-яку іншу опору: перила або лавку. Це необхідно для того, щоб уникнути змазування.
Якщо ви хочете стати справжнім фахівцем, потрібно знімати як можна більше! Тренуйтеся в будь-яку вільну хвилину, адже майстерність приходить з досвідом.
Також видання "Коментарі" розповість про цікаві факти зі світу автомобілів.
Новини партнерів
Новини