Доларова стабільність: курс валют на 10 жовтня

Долар в ціні не змінився, а євро впало на дві копійки

Після незначного стрибка, який спостерігався на валютному ринку останнім часом, долар зупинився в рості. Про це повідомляється на сайті Національного банку України.

На 10 жовтня Нацбанк встановив офіційний курс долара на позначці в 24,70 гривні. При цьому днем раніше вартість американської валюти становила ті ж 24,70 гривні за одиницю. У свою чергу курс євро станом на четвер склав 27,12 гривень. У порівнянні із середою, європейська валюта впала в ціні не дві копійки.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Україні хочуть заборонити банківські перекази без відкриття рахунку. Схоже, звична фраза "кинь мені гроші на карту" стане в нашому житті зустрічатися рідше: наприкінці вересня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення".

"Проект Закону вводить зобов'язання для платіжних систем: супроводжувати грошові перекази інформацією про платника та одержувача переказу; забезпечувати наявність та повноту інформації про платника та одержувача платежу; забезпечувати попереджувальні заходи, спрямовані на протидію маніпуляцій з грошима, отриманих від злочинів, пов'язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму", — йдеться в Пояснювальній записці до документа.

Фото: відкриті джерелаИсточник: https://bank.gov.ua
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися