Coinspot 29.03.2020

BTC/USD

6228.11

ETH/USD

130.12

LTC/USD

38.59

НБУ 29.03.2020

USD/UAH

28.50

EUR/UAH

31.75

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка В уряді встановили нові правила виробництва екопродуктів
НОВИНИ Всі новини

В уряді встановили нові правила виробництва екопродуктів

Уряд вирішив врегулювати виробництво органічної продукції в країні

24 жовтня 2019, 23:22
Автор:

• Татьяна Веремеева

В уряді встановили нові правила виробництва екопродуктів

Кабінет міністрів України встановив правила органічного виробництва. Очікується, що постанова допоможе сформулювати ефективну державну політику у сфері органічного виробництва в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Згідно з постановою Кабміну в Україні будуть встановлені докладні правила органічного рослинництва, тваринництва (в тому числі, специфічні вимоги до органічного птахівництва та бджільництва), грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, органічних харчових продуктів та кормів, заготівлі органічних об'єктів рослинного світу, а також особливості застосування винятків, ведення паралельного і одночасного виробництва, зберігання, перевезення та маркування окремих видів органічної продукції. Також нововведення повинні сприяти веденню господарської діяльності у сфері виробництва і обігу органічних продуктів.

Що не мало важливо, постанова має сприяти зниженню рівня забруднення атмосферного повітря, води, земель синтетичними речовинами, в тому числі агрохімікатами, пестицидами, а також відходами тваринництва. У повідомленні міністерства також наголошується, що необхідно сформувати якісні умови утримання певних видів тварин.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що один з найбільших у світі виробників сигарет компанія British American Tobacco зупинив виробництво на фабриці "В. А. Т.-Прилуки" у Чернігівській області.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...