Фонд гарантування вкладів виручив рекордну суму за збанкрутілі банки

Активи банків «Дельта Банк», «Банк «Фінанси та Кредит» і «Надра» ФГВФО продав за рекордну суму

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав активи трьох великих збанкрутілих банків за рекордну суму в 849, 4 млн грн. Про це йдеться у повідомленні прес-служби фонду.

Мова йде про такі банки: "Дельта Банк", "Банк "Фінанси та Кредит" і "Надра". Також наголошується, що мінімальна ціна торгів була встановлена на рівні 679,5 млн грн.

У повідомленні говориться, що в торгах брали участь дві компанії. Перемога дісталася ТОВ "ФК "ИНВЕСТОХИЛЛС ВЕСТА". Організатором торгів стала компані "Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн" (FFN).

Раніше "Коментарі" писали, що ФГВФО на початку грудня нинішнього року планує виставити на торги активи збанкрутілих банків: "Дельта Банк", "Банк "Фінанси і Кредит" та "Надра". Торги призначені на 4 грудня цього року на майданчику DebtX і вони відбудуться за голландською моделлю аукціону. До пулу банків входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, підписаними з суб'єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися