У Раді розглянуть законопроект про оподаткування операцій з криптовалютами

У разі прийняття даного документа, буде введений податок в розмірі 5% від інвестиційного прибутку громадян

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування криптовалютних операцій. Про це повідомляє платформа Liga.

Даний законопроект також передбачає введення таких термінів, як "віртуальний актив", "криптоактив", "операція з криптовалютами", "розподілений реєстр", "маркер" і "токен-актив".

Так, зазначається, що в разі прийняття даного документа, буде введено податок у розмірі 5% від інвестиційного прибутку громадян, які вклали кошти в криптовалюти.

Аналогічний податок буде стягуватися з українців під час продажу ними цифрових активів (податок буде визначений, виходячи з отриманого доходу у гривнях).

Відзначається, що законопроект був розроблений Міжфракційним депутатським об'єднанням Blockchain4Ukraine, BRDO і командою Міністерства цифровий трансформації.

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло, що Європейський центральний банк випустив проекти документів, в яких закликав керівництво Євросоюзу виробити єдині правила щодо всіх криптовалют.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися