Coinspot 25.01.2020

BTC/USD

8 932.30

ETH/USD

171.60

LTC/USD

61.89

НБУ 25.01.2020

USD/UAH

24.25

EUR/UAH

26.00

RUB/UAH

0.351

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка В "Нафтогазі" розповіли умови для транзиту газу
НОВИНИ Всі новини

В "Нафтогазі" розповіли умови для транзиту газу

Європейський метод розрахунку дозволить отримати економічну вигоду від транзиту газу для України, Європи і РФ, - Юрій Вітренко

5 грудня 2019, 05:00
Автор:

• Ольга Чародий

Європейський метод розрахунку дозволить отримати економічну зиск від транзиту газу для України, Європи і РФ, - Юрій Вітренко.

Для того щоб отримати економічну вигоду від транзиту газу для України, Європи і РФ, Нафтогаз впроваджує європейський метод розрахунку тарифу при транзиті газу з Росії. Про це повідомив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

"За цією методологією тариф повинен відповідати актуальним витрат оператора газотранспортної системи. При цьому тариф коригується (зменшується), оскільки такі втрати не повинні перевищувати витрати ефективного та структурно подібного оператора. Іншими словами, розрахунки транзитного тарифу, які були показані Газпрому і які зараз коментує російська сторона, тільки покривають скориговані витрати оператора ГТС України, і тому цей тариф ніяк не може вважатися завищеними", - написав Вітренко.

Також глава Нафтогазу " повідомив, що російська сторона може звернутися до оператора або безпосередньо до регулятора з обґрунтуванням необхідності зниження тарифу, якщо український тариф вище тарифів альтернативних (конкурентних) газопроводів, або якщо тариф робить експорт газу невигідним для Газпрому.

Раніше "Коментарі" писали, що останній куплений у "Газпрому" газ зайшов в Україну чотири роки тому.


 


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...