Coinspot 24.02.2020

BTC/USD

9 795,04

ETH/USD

249,41

LTC/USD

70,61

НБУ 24.02.2020

USD/UAH

24,47

EUR/UAH

26,52

RUB/UAH

0,39

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес економіка Названо основну причину зростання безробіття серед українців
НОВИНИ Всі новини

Названо основну причину зростання безробіття серед українців

Збільшення безробіття пов'язане з сезонністю роботи в селах

21 січня 2020, 16:55 2434
Автор:

• Екатерина Белоброва

Названо основну причину зростання безробіття серед українців

Міністерство економіки пояснило, чому в грудні рівень безробіття серед українських громадян виріс на 17% в порівнянні з листопадом, що зафіксовано в реєстрі Державної служби зайнятості. Про це повідомляє агентство "РБК-Україна".

Так, у грудні реєстрацію на пошук роботи подали 338,2 тис. осіб, що свідчило про приріст незайнятого населення і це обґрунтовується традиційним сезонним явищем. Адже, як відомо, ряд професій у селах та аграрних господарствах мінімально задіяні в зимовий період, зате будуть задіяні під час посівів і збирання врожаю.

"Переважна більшість сільського населення залучено в сектор сільського господарства, який має сезонний характер. А отже з закінченням сезону польових робіт такі працівники схильні ставати на облік в Державній службі зайнятості на період тимчасової безробіття до початку нового сезону польових робіт. Це і призводить до такого помітного збільшення кількості зареєстрованих безробітних наприкінці року", - вказали в прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Крім того, тут же зазначають, що понятіе "рівень безробіття" і "рівень зареєстрованого безробіття" не є тотожними. Тільки 22% всіх безробітних звертаються за послугами до Державної служби зайнятості. Тобто статусу зареєстрованого безробітного має лише кожен 5-й безробітний українець, а отже, кількість безробітних значно більше кількості зареєстрованих безробітних".

"Варто звернути увагу, що рівень безробіття в Україні за методологією Міжнародної організації праці, за 9 місяців 2019 року знизився до 8,1% порівняно з 8,6% за 9 міс. 2018 року", - резюмували в Мінекономіки.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв про кількість безробітних людей у всьому світі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...