Coinspot 03.04.2020

BTC/USD

6797.46

ETH/USD

142.07

LTC/USD

40.03

НБУ 03.04.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

30.40

RUB/UAH

0.35

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес фінанси «Є реальний ризик»: голова правління Приватбанку допустив повернення банку Коломойському
НОВИНИ Всі новини

«Є реальний ризик»: голова правління Приватбанку допустив повернення банку Коломойському

Також є ризик прийняття Верховною Радою закону про виведення неплатоспроможних банків з ринку, який дозволить Коломойському і Боголюбову отримати «щедру компенсацію»

26 лютого 2020, 15:08 515
Автор:

• Мария Чиренко

«Є реальний ризик»: голова правління Приватбанку допустив повернення банку Коломойському

В даний час є реальний ризик того, що "ПриватБанк" за рішенням українських судів може бути повернуто у власність колишніх власників — Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Про це заявив голова правління фінустанови Петер Крумханзл, повідомляє видання The Financial Times.

За словами топ-менеджера банку, Коломойський подав в українські суди близько 800 позовів, що стосуються націоналізації "ПриватБанку". У зв'язку з цим Крумханзл вважає, що ризик повернення банку у власність колишніх власників цілком "реальним".

Як зазначає видання, президент Володимир Зеленський твердо підтримав націоналізацію "ПриватБанку", але в питанні повернення фінустанови Коломойському і Боголюбову був не таким категоричним. При цьому сам Крумханзл припускає, що Володимир Зеленський отримує інформацію по даній справі від свого оточення і не зовсім об'єктивно сприймає ситуацію.

Крім того, за словами Крумханзла, є ризик прийняття Верховною Радою закону про виведення неплатоспроможних банків з ринку, який дозволить Коломойському і Боголюбову отримати "щедру компенсацію" від держави.

Крумханзл зазначає, що це, в свою чергу, може призвести до відмови Міжнародного валютного фонду від співпраці з Україною. Це буде означати не тільки те, що Україна не отримає необхідні кредити, але і дасть сигнал іноземним інвесторам, що українському уряду довіряти не можна.

"Якщо риторика зміниться і позиція МВФ стане негативною, то багато інвесторів фактично почнуть виводити вкладені в країну гроші", - пояснив топ-менеджер.

Як повідомляв сайт "Коментарі", в січні Нацбанк виграв ще одну справу по націоналізації "ПриватБанку".


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...