comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Бізнес податки Депутати Ради продовжили податкові канікули
commentss НОВИНИ Всі новини

Депутати Ради продовжили податкові канікули

Парламентарії прийняли законопроект про зміни до Податкового кодексу

13 травня 2020, 13:55 comments1891
Депутати Ради продовжили податкові канікули

Верховна Рада вирішила змінити Податковий кодекс. Законопроект №3329-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на попередження виникнення та поширення коронавирусной хвороби (COVID-19)" прийняли у другому читанні. Документ підтримали 333 депутати.

Законопроект передбачає, що до 30 червня звільняються від оподаткування ПДФО 300% доплати медикам (але без втрат для місцевих бюджетів). Від податків звільнили також допомогу по частковому безробіттю. Згідно з новими правилами, допомога по частковому безробіттю будуть отримувати і підприємці.

Крім цього, до 31 травня ФОП звільнені від сплати ЄСВ. До кінця карантину не будуть нараховуватися штрафи і пені за порушення податкового законодавства.

Раніше портал "Коментарі" опублікував інформацію про те, за що українцям можна не платити під час карантину. Так, зокрема, з 1 березня по 30 квітня українці можуть не платити земельний податок на ділянки, що використовуються у господарській діяльності. За період 1 березня – 30 квітня не нараховується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності) за земельні ділянки, що використовуються у господарській діяльності. Відзначається, що плата за землю не сплачується, якщо земля знаходиться у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які використовують земельні ділянки у господарській діяльності.Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!