У Зеленського купили квартири звільненим з полону моряків

Моряки будуть жити в одному будинку

Звільненим з російського полону українським морякам придбали квартири в Києві. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, передає УНН.

"Ми займаємося питанням покупки квартир. Крім моряків, яким вже купили квартири всім, вони будуть проживати в одному будинку. Ще ми купуємо квартири іншим людям, які були серед тих 35 (звільнених з полону РФ - ред.). Це питання одного-двох тижнів", - сказав чиновник.

Тимошенко додав, що Офіс президента забезпечив приїзд ізраїльських лікарів, які зробили операцію одному із звільнених моряків. Медики були в Україні на волонтерських засадах.

Як писав сайт "Коментарі", 7 вересня Україна і Росія провели обмін утримуваними особами у форматі 35 на 35. В Україну повернулися, зокрема, 24 військовополонених моряка, кримський режисер Олег Сенцов, журналіст Роман Сущенко, Станіслав Ких, Олександр Кольченко, Микола Карпюк, Володимир Балух, Євген Панов, Павло Гриб, Олексій Сизонович, Едем Бекіров і Артур Панов. Українські моряки були звільнені на поруки омбудсмена Людмили Денисової.

Україна видала Росії, зокрема, головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського, військового Віктора Агєєва, бойовика "ДНР" і фігуранта справи авіакатастрофи рейсу МН17 Володимира Цемаха, завербованого українського військового Олександра Ракушина та ін.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися