Coinspot 29.01.2020

BTC/USD

8 971.53

ETH/USD

171.33

LTC/USD

58.18

НБУ 29.01.2020

USD/UAH

24.4

EUR/UAH

26.8

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Управління держохорони спростувало прохання Дубілета про охорону
НОВИНИ Всі новини

Управління держохорони спростувало прохання Дубілета про охорону

Прохання про охорону відправляється поштою

8 листопада 2019, 19:13
Автор:

• Мария Чиренко

Управління державної охорони не отримувала прохання про надання охорони міністру Кабінету міністрів Дмитру Дубілету, повідомляє "Укрінформ".

"Рішення про доцільність здійснення державної охорони щодо осіб, якщо є загроза їхньому життю чи здоров’ю, приймає президент України за поданням посадових осіб, уповноважених виступати від імені відповідних органів державної влади, або за поданням начальника Управління державної охорони", - пояснили в Управлінні держохорони.

Зазначається, що державна охорона у разі існування загрози життю чи здоров'ю може надаватися народним депутатам і спікеру Верховної Ради, членам Кабінету міністрів, керівникам центральних органів виконавчої влади, які не є членами уряду, суддям Конституційного та Верховного судів, голові Національного банку.

В Управлінні держохорони додали, що офіційне звернення від Дмитра Дубілета щодо надання охорони не надходило. Зазвичай це офіційний лист, що надсилається "Укрпоштою".

Як повідомляв сайт "Коментарі", 8 листопада Дмитро Дубілет повідомив, що звернувся в Управління держохорони з проханням виділити йому охоронців.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...