Нафта Коломойського: у мережу злили «прослушку» начебто Труби та Удовіченка

Чергову порцію начебто «прослушки» співробітників ДБР опубліковано у мережі Telegram

У мережі з’явився запис бесіди начебто між головою Державного бюро розслідування (ДБР) Романом Трубою і керівником патронатної служби ДБР Олександром Удовиченком: вони начебто обговорюють обшуки проти інтересів олігарха Ігора Коломойського щодо нафти. Аудіозапис опубліковано на Telegram-каналі "Трубу прорвало".

Згідно із повідомленням, розмова відбулася 1 липня 2019 року. Так, нібито Удовиченко пропонує Трубі забрати справу у слідчого через те, що почалися обшуки проти нафтових інтересів Коломойського. У записі чимало лунає нецензурних слів.

"Вы что там о******? Передайте этому п*******,  что его уволят! Вы даже себе не понимаете во что вы влезли!", - йдеться у записі.

Удовиченко нібито показує Трубі ролик з програми ТСН і потім говорить, що не лізти в цю справу начебто просив "Андрій Бліжайший", якому начебто телефонував "лично Беня".

Снимок.JPG

Раніше портал "Коментарі" розповідав, що Роман Труба заявляв, що очільник партії "Євросолідарність" Петро Порошенко начебто намагається його посунути з Держбюро розслідувань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися