Coinspot 03.04.2020

BTC/USD

6804.09

ETH/USD

142.56

LTC/USD

40.05

НБУ 03.04.2020

USD/UAH

27.80

EUR/UAH

30.40

RUB/UAH

0.35

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Вітренко поскаржився Коболєва на затримку премії
НОВИНИ Всі новини

Вітренко поскаржився Коболєва на затримку премії

Вітренко переконаний, що суспільство має знати про справедливі премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі

11 лютого 2020, 13:32
Автор:

• Мария Чиренко

Вітренко поскаржився Коболєва на затримку премії

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив, що компанія порушує трудове законодавство в частині виплати йому премії.

"Майже тиждень тому, минулої середи, я звернувся до голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболева із заявою щодо невиконання Нафтогазом трудових контрактів та порушення трудового законодавства... Це питання не грошей, а принципів", - написав він у своєму Facebook.

Вітренко наголосив, що трудовий договір має виконуватися і цей документ має юридичну силу на відміну від "можливих непрозорих домовленостей між владою та керівником компанії".

"Якщо уряд має сумніви щодо справедливості заробітної плати в державних компаніях, то він має це питання з’ясовувати з тими, хто ці зарплати встановлював. На це у нього було достатньо часу і повноважень. Затримати виплату зарплати — це не вирішити проблему, а приховати її. Суспільство має знати, наскільки справедливими були премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі", - пояснив він.

За його словами, робота і оцінка ефективності роботи політиків, чиновників, політичних призначенців в держкомпаніях і бізнесменів кардинально відрізняються.

"Зарплату політиків дійсно логічно порівнювати з середньою зарплатою їхніх виборців, з коригуванням на різницю у вартості життя у різних містах та необхідністю виконувати представницьку функцію. І премія для політиків — це підтримка виборцями їхніх поглядів та владних амбіцій, а не гроші... Зарплати чиновників і політичних призначенців в держкомпаніях мають передусім відповідати їхньому рівню кваліфікації та умовам праці, переважно складаючись з фіксованої частини", - констатував топ-менеджера НАК.

Вітренко впевнений, що перемога України в Стокгольмському арбітражі "має бути символом успішної боротьби проти колоніальної політики Росії. Вона має надихати на таку боротьбу українців та показувати всьому світові, що правда на боці України, і що ми можемо перемагати такого сильного супротивника".

Як повідомляв сайт "Коментарі", раніше стало відомо, що Кабмін має намір звернутися до спостережної ради "Нафтогазу" і попросити не виплачувати мільйонні премії керівництву компанії.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...