Coinspot 03.04.2020

BTC/USD

6754.29

ETH/USD

141.77

LTC/USD

40.21

НБУ 03.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика зовнішня політика Макрон схвалив повернення Росії в ПАРЄ
НОВИНИ Всі новини

Макрон схвалив повернення Росії в ПАРЄ

На думку Макрона, це дозволить повернути політику Росії до європейського гуманізму

1 жовтня 2019, 21:10 765
Автор:

• Екатерина Белоброва

Макрон схвалив повернення Росії в ПАРЄ

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про повну підтримку повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомляє УНІАН.

Глава Франції з трибуни заявив, що ПАРЄ переслідує завдання відновити єдність Європейського континенту на основі спільних цінностей.

"Я знаю, наскільки різняться думки в  питанні, яке місце Росії в Асамблеї зайняти. Комітет міністрів прийняв рішення, щоб Росія залишилася в Раду Європи... Тим самим ми повернулися до нормального функціонування Ради Європи. Я думаю, що без цих спільних зусиль ми криза взагалі не подолали б. Я думаю, що наслідки були б небажаними. Найбільш негативними для наших народів і для захисту їх прав ", - позначив Макрон.

Президент окреслив, що рішення про повернення російської делегації в асамблеї жодним чином не впливає на рішучість європейських держав щодо конфліктів Росії, що відбуваються на територіях України, Грузії, Кавказу і Придністров'я.

При цьому Еммануель Макрон не заперечує, що ПАРЄ піддається за це міжнародної критики цілком обгрунтовано, але перебування РФ в Раді Європи дало російському суспільству мораторій на смертну кару, можливість звернення до ЄСПЛ у конкретних справах.

"Таким чином, права російських можуть бути захищені в Європейському суді у справах проти уряду", - резюмував він.

Нагадаємо, вчора в Парижі президент Еммануель Макрон зустрівся з російським колегою Володимиром Путіним після траурної літургії на похоронах Жака Ширака.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...