Coinspot 01.04.2020

BTC/USD

6339.63

ETH/USD

133.05

LTC/USD

38.83

НБУ 01.04.2020

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

30.90

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика зовнішня політика МЗС України лаконічно відреагував на критику маршів Бандери з боку Ізраїлю та Польщі
НОВИНИ Всі новини

МЗС України лаконічно відреагував на критику маршів Бандери з боку Ізраїлю та Польщі

Прес-служба відправила відповідь лист, де вказала значення національних героїв України у настільки непростий час

5 січня 2020, 09:35 1654
Автор:

• Екатерина Белоброва

МЗС України лаконічно відреагував на критику маршів Бандери з боку Ізраїлю та Польщі

Після спільної публікації польського та ізраїльського посольств в Україні про несхвалення масових заходів на честь історичної постаті Степана Бандери на вулицях українських міст, у МЗС послідувала реакція на позицію закордонних колег. Про це повідомляє УНН, посилаючись на прес-секретаря міністерства Катерини Зеленко.

"Дружні і партнерські відносини між Україною з одного боку, і Польщею та Ізраїлем з іншого, є найважливішим надбанням, значення якого важко переоцінити. І ми повинні стояти на його сторожі, запобігати будь-яким спробам спровокувати напруження у двосторонніх відносинах, зокрема на тлі різночитань і підходів до історичної пам'яті. Цивілізовані нації повинні виходити з принципу вшанування всіх загиблих, а дискусії в цій сфері повинні продовжуватися на рівні істориків та експертів, а не політиків", - зазначено в повідомленні офіційного представника.

При цьому Зеленко підкреслила, що український уряд віддає звіт в тому, що дані марші і подібні заходи проходять на тлі того, як "існують діячі, інститути і навіть країни, які зацікавлені в тому, щоб питання вшанування національних героїв і важливих дат і надалі були предметом розбрату між українцями та іншими народами".

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Ізраїль і Польща оприлюднили спільне звернення, порицающее українські муніципальні влади, заохочують ультрарадикальные гасла на честь одіозних фігур, таких як Степан Бандера і Роман Шухевич.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...