Coinspot 05.04.2020

BTC/USD

6784.56

ETH/USD

143.85

LTC/USD

40.70

НБУ 05.04.2020

USD/UAH

27.65

EUR/UAH

29.86

RUB/UAH

0.36

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Політика зовнішня політика ВООЗ попереджає: носіями коронавірусу можуть бути домашні улюбленці
НОВИНИ Всі новини

ВООЗ попереджає: носіями коронавірусу можуть бути домашні улюбленці

Носіями коронавіруса також можуть бути летючі миші

27 лютого 2020, 12:03 867
Автор:

• Мария Чиренко

ВООЗ попереджає: носіями коронавірусу можуть бути домашні улюбленці

Коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, подолав міжвидовий бар'єр і його носієм можуть бути домашні тварини. До такого висновку прийшли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"Найбільш ймовірними природними резервуарами для SARS-CoV-2 є кажани, але вважається, що вірус подолав видовий бар'єр для людини від іншої проміжної тварини-господаря. Цими проміжними тваринами-господарями можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що коронавіруси дуже стабільні в замороженому стані і можуть виживати при -20 °C протягом двох років. Крім того, коронавіруси витримують температуру до 70 °C і тому сирі або недоварені продукти тваринного походження можуть бути небезпечні.

"Дослідження, проведені на SARS-CoV і MERS-CoV, показують, що ці віруси можуть зберігатися на різних поверхнях протягом кількох днів в залежності від комбінації параметрів, таких як температура, вологість і світло", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв сайт "Коментарі", раніше директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге заявив, що уряди країн Європи повинні бути готові до поширення в своїх країнах коронавірусу СOVID19 і вчасно реагувати на негативні показники.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...