Завтра Верховна Рада вирішить, "бути чи не бути" в Україні ринку землі

На середу у парламенті запланований розгляд скандального законопроекту

В цей пленарний середу, 13 листопада, народні депутати мають розглянути законопроекти земельної реформи, які повинні відкрити ринок землі і скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє кореспондент видання "Коментарі".

Зокрема, планується розгляд основного проекту №2178 і 10 альтернативних законопроектів "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

За словами заступника голови фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, депутати планують голосувати за проект закону 2178-10.

"Основний варіант голосувати за альтернативний депутатський законопроект 2178-10", - підкреслила нардеп.

Нагадаємо, напередодні ухвалення законопроекту про скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель іноземним особам, під адміністративними будівлями в обласних і районних центрах, а також під Верховною Радою проходять мітинги, на яких аграрії та активісти висловлюють свій протест і згубні наслідки в разі "розбазарювання" українських земель.

"Земельну реформу не підтримую. У такому форматі немає. І ні в якому разі не може йти мова про продаж землі іноземцям", — повідомив нам фермер із Запорізької області Олександр.


Источник: https://comments.ua/
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися