Олена Зеленська вперше відреагувала на критику її жовтої сукні в Японії

Перша леді була дуже задоволена роботою українського дизайнера, поки не прочитала про нього коментарі в мережі

Дружина гаранта Конституції Володимира Зеленського і перша леді України Олена розповіла, що недавнє її відвідування інтронізації японського імператора Нарухіто в жовтому дизайнерської сукні даром викликало стільки критики з боку користувачів соціальних мереж. Про це Олена Зеленська розповіла в своєму першому інтерв'ю глянцевому виданню "Vogue. Україна".

Нагадаємо, українські користувачі соціальних мереж гнівно засудили обраний першої леді наряд жовтого кольору, привівши ряд наукових і культурних теорій, згідно з якими образ Зеленської образив імператорську пару, а також пам'ять їхніх предків.

"Допустити помилку в дрес-коді в принципі складно: перед будь-якою дипломатичною поїздкою МЗС надсилає в офіс президента протокольну ноту, де прописані всі нюанси візиту", - поділилася дружина президента України.

Так, за словами Олени Зеленської, коли український дизайнер Іван Фролов отримав замовлення на два сукні спеціально для відвідування Країни Вранішнього Сонця, він намалював по п'ять ескізів кожного сукні, після чого вона зробила свій вибір.

"Наша команда добре підготувалася, ми вивчили японський церемоніальний протокол. Головною вимогою було відповідність кольору сезону, тому ми зупинилися на пастельно-жовтому вбранні для денної церемонії і пастельно-блакитному для вечері", - відзначає перша леді.

Крім того, сама Зеленська завжди при поїздці за кордон використовує можливість розповісти про українські дизайнерів, які ретельно і талановито роблять свою роботу.

"Приємно, коли в Нью-Йорку чи Парижі мене запитують, хто дизайнер мого костюма. А мене питають. І не так цікаво було б назвати західний бренд, який там і так знають, - як приємно відкривати світу українських дизайнерів", - резюмує вона .

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що самі представники офіційного уряду Японії опублікували подяку Олені Зеленської за органічно підібраний наряд, згідно з традицією і значенням заходи. Як виявилося, розкритикований "диванними азіатоведамі" фасон і відтінок сукні української першої леді "добре гармоніювали з благородною атмосферою і справила на японське суспільство дуже позитивне враження про подружжя і України як країни".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися