"Хочу замовити піцу пепероні": у США дівчинка врятувала матір, зателефонувавши на 911 і зашифрувавши крик про допомогу

Спочатку оператор сприйняв це як жарт, але після наполегливих повторень дівчиною адреси "доставки", зрозумів, що їй необхідна допомога

13 листопада в місті Огайо штату Орегон сталася історія, яка отримала широку популярність в США лише через тиждень: місцева мешканка, яка неодноразово була свідком побиття своєї матері її буйним бойфрендом, змушена була звернутися в поліцію, але не могла цього зробити явно, щоб самій не стати жертвою. Про це повідомляє "ВВС Україна".

Так, коли співмешканець її матері прийшов до них додому п'яний і роздратований, дівчина набрала номер служби порятунку "911" і для відведення підозри агресивного чоловіка за сусідніми дверима, "зробила замовлення на велику піцу пепероні".

Диспетчер Тенейк (1): Орегон дев'ять один.

Дівчина (2): Я б хотіла замовити піцу на адресу [...].

(1).: Ви телефонуєте на 911, щоб замовити піцу??

(2): Ну, так. Квартира номер [...].

(1). Але це неправильний номер, тут не замовляють піцу...

(2). Ні-ні-ні. Ви не розумієте.

(1). Тепер розумію.

Потім диспетчер почав задавати навідні питання, і яка телефонувала знайшла спосіб односкладовими відповідями повідомити інформацію про ступінь небезпеки, яка загрожувала їй з матір'ю, і про те, чи потрібна їм медична допомога.

(1). Той чоловік все ще там?

(2). Ага, мені потрібна велика піца.

(1).Добре. А медики, вам надіслати медиків?

(2) Немає. З пепероні.

Як розповів в наслідок диспетчер Тенейк, прийняв завуальований заклик про допомогу, спочатку він подумав, що здійснили дзвінок або пранкери, або здійснюючи швидкий набір, машинально помилилися. Йому знадобилося лише два уточнюючі питання, щоб зрозуміти, що насправді дзвінок дуже серйозний, при цьому його колеги, на запитання, що б вони зробили, отримавши аналогічне повідомлення, сказали, що скинули дзвінок.

Важливо відзначити, що кмітливість дівчата викликала у поліцейських повагу та похвалу, а відносно роботи служба порятунку "911" всерйоз розглядають перспективу створення зашифрованих повідомлень, коли абонент не може відкрито покликати на допомогу, перебуваючи в небезпечних умов для життя чи здоров'я.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у США троє чоловіків вийшли на свободу, відсидівши 36 років у в'язниці за вбивство, вчинене іншою людиною.