comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Про велику пожежу в Москві: "Ми дійсно злякалися, особливо коли почули вибухи"
commentss НОВИНИ Всі новини

Про велику пожежу в Москві: "Ми дійсно злякалися, особливо коли почули вибухи"

Місцеві жителі скаржаться на клуби їдкого диму, а рятувальники гасять вогонь з висоти

13 грудня 2019, 16:05 comments1073
Про велику пожежу в Москві: "Ми дійсно злякалися, особливо коли почули вибухи"

На Варшавському шосе в Москві продовжують гасити склад тканин, якому вже присвоєно третій ранг складності. За словами мера Сергія Собяніна, постраждав один з рятувальників, а загоряння, яке охопило близько 7000 "квадратів", вже локалізували і незабаром погасять.

Втім, місцеві жителі розповіли "Коментарям", що досі по густонаселеному спальному району продовжують поширюватися чорні клуби їдкого диму. "Ми дійсно злякалися, особливо коли почули вибухи, адже поряд знаходяться житлові будинки, банки, торгові центри... Особливо переживаємо через чутки про те, що склад не відключили від центральної системи газопостачання", — говорить Наталія Д., яка живе в 5-ти хвилинах від палаючого складу. Щоб запах горілого не проник до квартири, люди змушені закривати вікна. Прогулянок на "свіжому" повітрі мами з дітьми, яких у цьому районі чимало, сьогодні уникають. Втім, російські експерти рапортують про те, що перевищення шкідливих частинок вони не виявили.

На місці продовжують працювати рятувальники, близько півсотні одиниць техніки, у тому числі два вертольоти, які гасять полум'я з висоти.