logo_ukra

Coinspot 01.10.2020

BTC/USD

10750.42

ETH/USD

359.79

LTC/USD

46.10

НБУ 01.10.2020

USD/UAH

28.45

EUR/UAH

33.35

RUB/UAH

0.37

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство мистецтво і культура Дивовижні скульптури, над якими не владні закони фізики
commentss НОВИНИ Всі новини

Дивовижні скульптури, над якими не владні закони фізики

Сьогоднішнє мистецтво вражає своєю винахідливістю

27 вересня 2019, 20:50 comments1859
Дивовижні скульптури, над якими не владні закони фізики

Мистецтво покликане розширити межі нашого мислення. Воно кидає виклик стереотипам, змушує переглянути свої переконання. У мистецтві стає можливим те, про що ми навіть подумати не могли.

І так, представляємо вам добірку дивовижних скульптур, які всім своїм виглядом ставлять під сумнів закони фізики.

"Сила природи", Лоренцо Куїнн

Італійський скульптор Лоренцо Куінн одного разу став свідком руйнівних наслідків цунамі та торнадо, що вибухнули в Таїланді і дійшли до південної частини США. Під враженням цих подій кілька років тому він почав створювати серію дивовижних скульптур.

Ці статичні фігури дивним чином передають ідею інтенсивного руху – порив вітру, деформацію драпірування одягу, розвіювання волосся за спиною і обертання Землі.

uixvG_Z4l74zagMGihCxOupUc.jpg

"Вурса", Даніель Фірман

Це дивовижний монумент, присвячений теорії Даніеля Фірмана, яка свідчить, що слон зміг би балансувати на своєму хоботі на відстані 18 000 кілометрів від землі.

bC6O5T2IqVLUEO2uR9pd5QEtR.jpg

"Дротяні феї", Робін Уайт

Британський художник створює зі сталевого нержавіючого дроту приголомшливі скульптури фей, що вражають своєю витонченістю та легкістю. Переплетення сталевих ниток створює неймовірне відчуття реалістичності, здається, ще мить і казкові істоти оживуть і відправляться творити диво.

fLfWMrFMAl2AFQIQK3GzH-WsF.jpg

"Перехід", Фредрік Раддум

Норвезький художник відомий своїми образними фігуративними скульптурами і монтажним мистецтвом, які часто досліджують політичні теми.

ffm0aDooI3I3Dn7tSKKXsHplP.jpg

"Кавовий поцілунок" Джонсон Цанг

Чудовий скульптор поводиться з глиною так, як ніби це пластилін. Він створює скульптури, які здаються рідиною або живою плоттю. На творіння його навіяв однойменний місцевий напій, що представляє собою суміш кави і чаю з молоком в гонконзькому стилі.

picture

"Дівчата Апельдорна", Елізабет Стенстра

Це публічна інсталяція в Нідерландах, яка створена голландською художницею. Скульптурна робота складається з трьох бронзових статуй дівчат, які сплять прямо в повітрі, паралельно землі.