Сьогодні вдруге спробують розвести війська біля Петрівського

Розведення військ відбудеться поблизу населених пунктів Богданівка та Петрівське Донецької області

У суботу, 9 листопада, розпочнеться початок практичної фази розведення військ поблизу населених пунктів Богданівка та Петрівське Донецької області, який перенесли з 8 листопада. Процес відведення військ розпочнеться о 12:00. Про це повідомив начальник прес-центру ОКП ОС Андрій Агєєв.

Андрій Агєєв розповів, що 8 листопада розведення військ в ділянці №3 поблизу населених пунктів Богданівка і Петрівське, Волноваський район не було. Через те, що спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ в Україні та в ТКГ посол Мартін Сайдік заявив про перенесення на 9 листопада.

Також, Агєєв додав, що командувачем Об’єднаних сил було зазначено про те, що відведення ми готові провести о 12:00 у дзеркальному відображенні, синхронно з противником. 

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", Великобританія вирішила ще три роки вчити українських військових. Навчальну місію під назвою "Орбіталь" створили в Україні після анексії Криму. Через курси англійських інструкторів пройшли понад 17,5 тис. українських військових. Відзначається, що ще рік тому Британія розширила сферу навчання — команди військових інструкторів Сполученого Королівства розгорнули тренінгові програми для морпіхів у зв'язку з появою нових загроз в Азовському морі. Британський міністр також запевнив свого колегу Андрія Заворотнюка в підтримці суверенітету України та подальшої підтримки українських збройних сил.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися