Моторошний випадок у Польщі: у холодильнику знайшли мертвих українців

Двох українців виявили в холодильній камері для зберігання фруктів

У Польщі виявили мертві тіла двох українців в анаеробній холодильній камері, де зберігають фрукти. Про це повідомиляє rmf24.pl.

Так, районна прокуратура у місті Рава-Мазовецька (Лодзинське воєводство, Польща) повідомила про загибель двох громадян України 28 і 46 років. Трагічна подія сталася у волості Садковіце минулої неділі, 10 листопада. Тіла загиблих чоловіків виявив місцевий житель у власній безкисневій холодильній камері, яка призначена для зберігання фруктів.

За даними правоохоронців, загиблі проживали на ділянці, де і був розташований холодильник, але як вони потрапили усередину холодильної камери – поки що невідомо. Відзначається, що зайти в таке анаеробне приміщення – рівносильно самогубству. Тіла загиблих спочатку вивезли на вулицю пожежники, а потім лікар після огляду підтвердив факт смерті. За даними польського видання, вже повідомлено про інцидент до посольства України.

Снимок.JPG

Раніше "Коментарі" повідомляли про розслідування масової загибелі мігрантів у В'єтнамі, яких знайшли наприкінці жовтня в рефрижераторі поблизу Лондона.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися