comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події У КПІ відкрили першу в Україні віртуальну лабораторію
commentss НОВИНИ Всі новини

У КПІ відкрили першу в Україні віртуальну лабораторію

У новій лабораторії студенти освоюватимуть принципи і технології проєктування наночипів

31 січня 2020, 14:10 comments1188
У КПІ відкрили першу в Україні віртуальну лабораторію

У КПІ імені Ігоря Сікорського відкрили першу в Україні ексклюзивну лабораторію проєктування сучасних аналогових схем на загальну суму 600 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі освітнього закладу.

Повідомляється, що обладнання та програмне забезпечення надали університету компанії TowerJazz (Ізраїль) та Cadence Design Systems (США).

У новій лабораторії студенти освоюватимуть принципи і технології проєктування наночипів, що можуть бути використані в електронних приладах і системах найрізноманітнішого призначення. Окрім того, можна буде залучати студентів до співпраці з компаніями, що працюють у галузі, та спільно з ними реалізовувати науково-дослідні та конструкторські проєкти.

А успішні розробки київських політехніків компанія TowerJazz, яка має підприємства в Ізраїлі, Сполучених Штатах та Японії, планує доводити до втілення у реальних інтегральних мікро- та наносхемах.

Як повідомив виконавчий директор TowerJazz Рассел Еллвангер, проходити підготовку на цьому обладнанні зможуть студенти всіх рівнів – від майбутніх бакалаврів і магістрів до тих, хто готується до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Тож майбутні фахівці зі студентської лави зможуть брати участь у повному циклі процесу розробки таких схем аж до виробництва готового продукту.

Підготовкою студентів займатимуться троє викладачів факультету електроніки, які пройшли відповідну підготовку й усі рівні тестування он-лайн.

Відомо, що таких сертифікованих лабораторій, яку тепер має КПІ імені Ігоря Сікорського, в Європі всього три. У планах розширення можливостей лабораторії для дуже зацікавлених студентів і наступної організації для них проходження інтернатури в Ізраїлі.

Як раніше повідомляло видання "Коментарі", дослідники NASA виявили цукор в метеоритах.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!