Головна Новини Суспільство події Більшість українців пишається Революцією Гідності, але нових майданів не хочуть
commentss НОВИНИ Всі новини

Більшість українців пишається Революцією Гідності, але нових майданів не хочуть

Центр Разумкова провів нове соціологічне опитування до шостої річниці Євромайдану

20 лютого 2020, 16:50 comments1924
Поділіться публікацією:
Більшість українців пишається Революцією Гідності, але нових майданів не хочуть

Більшість громадян України називають Майдан 203-3014 років Революцією Гідності і не хочуть повертатися в країну, яка існувала до цих подій. Про це повідомляє соціологічна група центру Разумкова після проведення опитування серед повнолітніх українців на всій території держави, за винятком анексованого Криму та непідконтрольних регіонів Донецької і Луганської областей.

Так, згідно з результатами, 45,5% називають Майдан Революцією гідності, 23% — антидержавним переворотом, 17,7% — вимушеною зміною влади, а 13,7% продовжують зважувати всі "за" і "проти", а тому не можуть відповісти.

Переважна більшість респондентів, а саме 38%, не хотіли б повернутися в Україну до Майдану, 19,9% — скоріше не хотіли б, чим хотіли, 12,5% — швидше хотіли би повернутися, а 15,1% — точно хочуть, щоб країна залишалася тією, що була до 2014 року.

Однак, у випадку, якщо б події Майдану відбувалися зараз, то 39,1% опитаних не стали б брати участі ні в ідеях Майдану, ні в протистоянні йому на Антимайдані, 37,8% — підтримали б Майдан, а 10,2% вийшли б на Антимайдан.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" аналізував, як вплинула Революція Гідності країні через шість років.Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!