Рубрики
МЕНЮ
Виолетта Комаровская
Коронавірус в Лаврі
Троє ченців Києво-Печерської лаври померли від коронавірусу. Це підтвердив митрополит Климент. При цьому він заперечує, що Covid-19 підхопили всі до єдиного священики і послушники. Раніше така інформація з'явилася у ЗМІ. Климент стверджує, що були інфіковані близько 100 людей з майже двох сотень, які проживають на території Лаври. До речі, більшість з них або пішли на поправку, або вже одужали. У лікарнях залишаються 3-4 людини, говорить Климент. Напередодні з лікарні виписали і настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита Павла. Сама Лавра все ще закрита на карантин і парафіян на територію монастиря не пускають.
Напад на поліцейського
Заступника Віталія Кличка — Володимира Слончака — затримали в Києві за напад на патрульного. Про це повідомив, зокрема, нардеп Олександр Дубінський. За його словами, все сталося пізно ввечері в неділю. Поліцейські зупинили Mercedes, в якому був Слончак, так як водій не ввімкнув фари. За кермом виявилася депутат Київської міськради Людмила Костенко. За попередніми даними, вона була під впливом алкоголю. Слончак сидів на пасажирському сидінні. Під час спілкування з патрульними спочатку виникла словесна перепалка, а потім чиновник накинувся на поліцейського з кулаками, написав Дубинський на своєму Facebook. Заступника голови КМДА затримали.
Повернення Бориса Джонсона
Після боротьби з коронавірусом британський прем'єр Борис Джонсон повертається на своє робоче місце. Напередодні він перебрався із заміського будинку, де відновлювався після хвороби, в офіційну резиденцію на Даунінг-стріт. Вже сьогодні, 27 квітня, Джонсон планує повноцінно повернутися до виконання обов'язків прем'єр-міністра, пише CNBC. Коронавірусом Борис Джонсон захворів ще в кінці березня. А на початку квітня він опинився у реанімації, де перебував кілька днів. З лікарні в Лондоні британського прем'єра виписали 12 квітня.
Перемога над коронавірусом
Останнього пацієнта з коронавірусом виписали в китайському Ухані. Це місто, з якого в світі почався спалах Covid-19. Перші пацієнти в місцевих лікарнях почали з'являтися ще на початку зими. За кілька місяців Covid-19 перехворіли 46 тисяч осіб, померло майже 4 тисячі. Це найвищий показник смертності в Китаї. А нині на лікарняних ліжках не залишилося жодної людини з коронавірусом, повідомили міська влада Уханя. Останнього пацієнта з таким діагнозом відпустили додому напередодні, повідомляє Reuters. Зараз місто, яке два місяці було у повній ізоляції, поетапно повертається до нормального життя.
Читайте також, які свята відзначають 27 квітня.
Новини партнерів
Новини