Рубрики
МЕНЮ
Мария Чиренко
Згідно з дослідженнями китайських вчених, вірогідним проміжним носієм коронавірусу є панголіни. Про це повідомляє китайське інформагентство Сіньхуа.
"Геномна послідовність нового коронавірусу, виділеного у панголінів, опинилася на 99 відсотків ідентична геному коронавірусу нового типу у заражених пацієнтів", — йдеться в повідомленні.
За словами дослідників, такий результат може свідчити про те, що панголіни можуть бути проміжними носіями коронавірусу.
Панголіни — ящери, що відносяться до загону плацентарних ссавців. Тіло вкрите великими роговими ромбічними лусками. Довжина тварини становить приблизно 60-170 см, вага — від 4,5 до 27 кг.
Панголіни мешкають в екваторіальній і Південній Африці, а також у Південно-Східній Азії. Населяють відкриті місцевості і тропічні ліси. Живуть поодинці і ведуть нічний спосіб життя. Розмножуються один раз на рік. Панголіни харчуються мурахами і термітами. Живуть поодинці. Тварини перебувають на межі вимирання, полювання на них заборонено, проте процвітає нелегальна торгівля лускою і частинами тіл панголінів.
На панголінів полюють заради м'яса і луски. Азіатські знахарі стверджують, що луска і м'ясо панголінів мають лікувальні властивості. Проте наукові дослідження це спростовують.
Як повідомляв сайт "Коментарі", у світі від коронавірусу померли понад 630 осіб. Абсолютна більшість хворих і загиблих проживає в Китаї, де й зародилася епідемія.
Новини партнерів
Новини