Coinspot 25.02.2020

BTC/USD

9384.51

ETH/USD

252.28

LTC/USD

71.38

НБУ 25.02.2020

USD/UAH

24.57

EUR/UAH

26.67

RUB/UAH

0.38

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Чому деякі жаби можуть пережити смертельну грибкову хворобу
НОВИНИ Всі новини

Чому деякі жаби можуть пережити смертельну грибкову хворобу

Зовсім нещодавно вчені зробили гучну заяву про те, що деякі види жаб можуть пережити дуже небезпечні віруси, які здатні убити навіть людину

11 вересня 2019, 17:00 855
Автор:

Чому деякі жаби можуть пережити смертельну грибкову хворобу

На даний момент, дослідники, які зацікавилися питанням практично залізного здоров'я жаб, вивчають як впливає на їх організм грибкова хвороба, результати опубліковані в виданні sciencenewsforstudents.

Ганна Севідж – біолог в Університеті Центральної Флориди в Орландо. Вона ловить амфібій, таких як крикетная жаба, щоб досліджувати клітини їх шкіри. Севідж хоче дізнатися, в яких з них живе грибок-вбивця. Цікаво, що інфекція не вбиває кожну заражену жабу, якраз над цим питанням і працює Ганна.

Амфібії включають в себе жаб, жаб і саламандр і тритонів. Недавнє дослідження показало, що їх популяції скорочуються. Майже одна третина знаходиться під загрозою зникнення і це може бути погано для навколишнього середовища. Ці тварини є важливою частиною харчового ланцюга, так як вони їдять докучливих комах, таких як мухи і комарі. Амфібії, у свою чергу, є важливим джерелом їжі для багатьох птахів, рептилій і ссавців.

Як виявилося, в ході роботи, корисні мутації охороняють деяких жаб. Імунна система є природною захисною системою організму від хвороб і травм. Севідж вивчала, як ця система відрізняється у жаб, яких вбиває хитрид, і у тих, хто виживає. Вона прийшла до висновку, що гени постійно видозмінюються. Це призводить до змін і в імунній системі

За словами Севідж, жаби з генами, які дозволяють їм пережити хворобу, передадуть ці гени своїм нащадкам і вони переживуть грибок.


Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло, в чому особливість новинки від Apple IPhone 11 pro. Читайте за посиланням.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...