В Китаї клонували кошеня

Хуан Ю був спустошений після смерті свого 2,5-річного британського короткошерстого кошеня по імені Часник, він знав, що залишається зробити тільки одне: зробити копію дружка

Cue Sinogene, що базується в Пекіні компанія з клонування домашніх тварин, вже встигла розробити понад 40 копій домашніх собак. Техніка клонування соматичних клітин видів тварин є відносно новою технологією, що і при створенні клонів кішок зберігаються певні проблеми. Повідомляє msn.

"Репродуктивні та фізіологічні характеристики кішок відрізняються від таких як у більшості тварин"- сказав ветеринар Ши Чжэньшэн в своїй заяві. "Їх репродуктивний цикл особливий, а методи клонування складні. Операція громіздка і тяжка".

Після майже року зусиль вчені змогли перенести ембріон сурогатній кішці, яка несла  кошеня протягом 66 днів. Часник (2 версія) народився 21 липня 2019 року в результаті природного народження, і його гени повністю засновані на соматичних клітинах нині покійного Часнику (версія 1). Автори кажуть, що вони спостерігали за новим кошеням протягом майже місяця, і він знаходиться в хорошому фізичному стані і діє не так, як кошенята природного походження.

За повідомленням агентства Франс Прес, вартість процедури склала 250 000 юанів (35 000 дол. США), але Ю каже, що ці гроші варті того, щоб його пухнастий друг - або його версія - повернулася.

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло, в чому особливість новинки від Apple IPhone 11 pro. Читайте за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити найважливіші новини!
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися