Британці розповіли, як хотіли б зустріти інопланетян

Міжнародні зусилля з пошуку інопланетян досі зустрічалися лише з радіомовчанням. Незважаючи на інтригуючі сигнали (які іноді виявляються від мікрохвильових печей в кімнатах відпочинку обсерваторії), до цих пір не було виявлено ніяких кандидатів на розумне життя, що контактують із Землею

Однак, якщо інопланетяни будуть виявлені, неясно, що ми хотіли б, щоб відбулося далі. Нове дослідження у Великобританії, проведене вченими з Оксфордського університету, було спрямоване на з'ясування того, що британська публіка хотіла б сказати, що НЛО. Повідомляє видання iflscience.

В ході дослідження з'ясувалося, що чоловіки більше хочуть поспілкуватися з інопланетянами, ніж жінки (55% чоловіків проти 45% жінок), оскільки "а чому ні". Опитування також порівняв результати з тим, як люди голосували на референдумі Brexit 2016 року.

Опитування, проведене Survation, показало, що тільки 11% британських учасників вважають, що має бути референдум на цю тему, якщо ми все-таки отримаємо повідомлення з небес.

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло, в чому особливість новинки від Apple IPhone 11 pro. Читайте за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити найважливіші новини!
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися