comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Гіперсексуальність пов'язана із змінами в регуляції окситоцину
commentss НОВИНИ Всі новини

Гіперсексуальність пов'язана із змінами в регуляції окситоцину

За деякими оцінками, 3-6% населення відчувають гіперсексуальність, тому дослідження набуває все більше і більше актуальності

23 вересня 2019, 23:51 comments2085
Гіперсексуальність пов'язана із змінами в регуляції окситоцину

Гіперсексуальність зумовлена примусом до скоєння статевих актів, втратою контролю над процесом або ризикованими сексуальними звичками. Навіть наявність умови сексу не є рішенням. Дослідження опубліковане в журналі iflscience.

Нові дані підтверджують слова тих, хто стверджує, що в цьому явищі є щось на рівні клітин, оскільки вчені виявили ділянки ДНК, пов'язані з активністю окситоцину в мозку, що регулюють зону мозку, яка активується під час гіперсексуальності.

"Ми вирішили дослідити епігенетичні регуляторні механізми, що лежать в основі гіперсексуальної розлади, щоб визначити, чи є у нього які-небудь особливі ознаки, які відрізняють його від інших проблем зі здоров'ям", — сказав у своїй заяві аспірант Університету Упсали Адріан Бострем.

Бострем і його колеги виміряли метилювання ДНК 60 осіб, яким було поставлено діагноз гіперсексуального розладу. Метилювання може зупинити або зменшити вироблення білків, що кодуються генами, зменшуючи вплив цих генів на організм.

Було виявлено, що MicroRNA-4456 значно недоекспрессірован у пацієнтів з гіперсексуальністю порівняно з контрольною групою. Відомо, що микроРНК4456 націлена на гени, які регулюють окситоцин в мозку. Дослідники очікують, що, хоча вони ще цього не підтвердили, зниження активності микроРНК призведе до збільшення вироблення окситоцину мозком.

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло, про те, доурение марихуани може привести вас до ожиріння, а регулярне споживання загрожує втратою апетиту. Читайте за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити найважливіші новини!


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!