logo_ukra

Coinspot 21.09.2020

BTC/USD

10867.60

ETH/USD

367.45

LTC/USD

46.76

НБУ 21.09.2020

USD/UAH

28.33

EUR/UAH

33.56

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство наука і навчання Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний створює видимість діяльності з адаптації навчального процесу в карантин – ЗМІ
commentss НОВИНИ Всі новини

Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний створює видимість діяльності з адаптації навчального процесу в карантин – ЗМІ

У вишах України заявили, що Міністерство освіти і науки нібито несвоєчасно розробляє рекомендації щодо навчального процесу під час карантину

22 травня 2020, 16:50 comments1183
Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний створює видимість діяльності з адаптації навчального процесу в карантин – ЗМІ

Міністерство освіти і науки нібито створює видимість діяльності з адаптації навчального процесу в карантин. Таку думку висловили представники вищих навчальних закладів, коментуючи відеоконсультації заступника міністра Єгора Стадного щодо проведення іспитів і заліків в умовах пандемії COVID-19. Про це повідомляє "Голос.Юа".

"Я її навіть не бачив, подивився зараз, коли ви звернули увагу. Ми це все робили. Державну атестацію вже провели в магістратурі. Скоро почнеться сесія. Роботи і тести приймаємо в Moodle вже років п'ять. Але до карантину це була додаткова опція. Лекції читаємо в Teams. Тобто у нас проблем з дистанційним навчанням не було", - сказав професор одного з провідних ВНЗ Києва.

Представник іншого провідного технічного університету зазначив повільність профільного міністерства у розробці рекомендацій. За його словами, карантин ввели 12 березня, але рекомендації розіслали лише 14 травня.

"В умовах мовчання міністерства ми самі знаходили варіанти дистанційного навчання. Думаю, що так повели себе більшість навчальних закладів. Ці рекомендації - просто створення видимості роботи", - вважає він.

Не є своєчасною, на думку викладача, і підготовка змін в постанову уряду номер 211 від 11 березня, що стосуються відновлення відвідування навчальних закладів студентами.

"Поки їх приймуть, карантин вже закінчиться", - припустив співрозмовник у матеріалі.

За його словами, така ж ситуація і з "пошуком рішень щодо гуртожитків", який, за даними заступника міністра, триває.

Повідомляється, що Єгор Стадний не заперечував, що рекомендації МОН актуальні не для всіх вишів.

"Розумію, що для частини (навчальних) закладів сесія, наприклад, вже почалася, і ми, можливо, трохи запізнилися, але нагадую, що тут роль міністерства швидше рекомендувати, а не займатися безпосередньо організацією проведення заліків, іспитів чи захисту", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що Єгор Стадний нібито реалізує плани колишнього міністра освіти Сергія Квіта щодо дорогої акредитації освітніх програм в Національному агентстві з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За даними ЗМІ, ВНЗ не можуть видавати дипломи державного зразка, якщо їх освітні програми не акредитовані в НАЗЯВО, яке очолює Квіт. Крім того, Стадний, Квіт і народний депутат Інна Совсун створили грантовий центр CEDOS, який займається пошуком плагіату в наукових роботах українських політиків.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://golos.ua/i/752152
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!