Coinspot 26.02.2020

BTC/USD

9251.19

ETH/USD

238.84

LTC/USD

66.77

НБУ 26.02.2020

USD/UAH

24.64

EUR/UAH

26.74

RUB/UAH

0.37

Рубрики

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство робота і кар'єра Милованов заявив, що рівень безробіття в Україні падає, а не зростає
НОВИНИ Всі новини

Милованов заявив, що рівень безробіття в Україні падає, а не зростає

Попри високий показник безробіття у грудні, міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов каже про позитивну динаміку

24 січня 2020, 15:59
Автор:

• Таисия Ерохина

Милованов заявив, що рівень безробіття в Україні падає, а не зростає

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що зростання безробіття на 17% свідчить насправді про падіння рівню незайнятості. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його даними, якщо порівнювати рівень безробіття за 9 місяців 2018 та 2019 років - він знизився з 8,6 до 8,1%. Щодо останніх показників за грудень - підвищення на 17% - то міністр зазначив про одну загальну тенденцію.

"Зростання офіційно зареєстрованих з листопада до грудня відбувається кожного року. Зазвичай на 15-17%. Це сезонне явище пов'язане зі зменшенням роботи в сільському господарстві в цей період", - запевнив міністр.

А ось якщо порівняти відсоток з показником за аналогічний місяць минулого року, то, пише Милованов, є пониження. Також він додав, що слід враховувати різницю між даними щодо зареєстрованих офіційно і всіма безробітними.

"Справа в тому, що на облік до Державної служби зайнятості звертаються лише 22% непрацевлаштованих осіб, тобто статус офіційно зареєстрованого - має тільки кожен 5-й безробітний українець", - повідомив Милованов.

За його даними, про позитивні зрушення свідчить і поступове зменшення середньорічної кількості зареєстрованих безробітних - з 460 тис осіб у 2015 році до 306 тис осіб торік.

Раніше "Коментарі" писали, що Милованов пояснив, за яких обставин роботодавець сьогодні може звільнити працівника.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини партнерів

Новини

????????...