Головна Новини Спорт футбол Лідер збірної Сербії Тадич хоче помститися Україні

Лідер збірної Сербії Тадич хоче помститися Україні

Душан Тадіч сумнівається у виході своєї національної команди на Євро-2020, але вважає, що необхідно взяти реванш у української команди

15 листопада 2019, 20:47 comments1847

Півзахисник збірної Сербії Душан Тадіч вважає, що його команда погано діяла у другому таймі матчу з Люксембургом (3:2) в рамках відбору на Євро-2020. Хавбек зазначив, що сербам не вистачало швидкості.

"Неможливо грати в футбол без швидкостей. Таке було можливим 60 років тому, але сьогодні це неможливо, якими б іншими якостями ми не мали. Нам потрібно звернути на це увагу після матчу з Люксембургом. Наш виступ у другому таймі — ганьба", — говорить футболіст.

Також Він зазначає, що в першу чергу їм необхідно зосередиться на тому, щоб поквитатися з Україною.

"Навряд чи Сербії вдасться вийти на Євро-2020. Нам, в першу чергу, потрібно помститися Україні", — цитує Тадіча Rtrs.tv.

Тадіч провів 66 матчів за збірну Сербії. На рахунку півзахисника 15 голів і 21 результативна передача.

Сербія за тур до завершення відбіркового етапу йде на 3-му місці в турнірній таблиці групи B. Для того, щоб вийти на Євро-2020 сербам потрібно перемогти Україну і очікувати втрати очок Португалією в поєдинку з Люксембургом.

Україна зіграє з Сербією в Белграді 17 листопада. Початок зустрічі о 16:00. Нагадаємо, що команда Андрія Шевченка достроково вийшла у фінальну частину Євро-2020.

Як повідомляло видання "Коментарі", Коноплянка поїхав разом з командою в Сербію.