Головна Новини Спорт футбол Молодіжна збірна України була близька до камбэку з Данією

Молодіжна збірна України була близька до камбэку з Данією

По ходу зустрічі українці програвали 0:3, але зуміли повернутися до гри

15 листопада 2019, 21:57 comments2115

Збірна України U-21 програла третій матч у відбірковій групі на чемпіонат Європи. Команда Руслана Ротаня вдома поступилася Данії (2:3).

По ходу зустрічі українцям довелося відіграватися з 0:3. Дублем у першому таймі відзначився Андреас Сков-Ульсен, він же вразив ворота молодіжної збірної України і після перерви.

Незважаючи на відставання в три м'ячі, українцям майже вдалося його відіграти. Спочатку Назарій Русин скоротив відставання в рахунку. А через 10 хвилин арбітр прийняв спірне рішення, видаливши з поля гравця датської збірної і призначивши пенальті за фол на Цитаишвили. Микола Шапаренко обіграти голкіпера з одинадцятиметрової позначки не зміг, проте все той же Цитаишвили успішно зіграв на добиванні.

Буквально в наступній же атаці арбітр міг ставити ще один пенальті за фол на Цитаишвили, але не поставив. Всі подальші атаки української збірної до забитого м'яча не привели.

Після поєдинку головний тренер молодіжної збірної Руслан Ротань відзначив, що завдяки кадровим змінам на полі вдалося повернутися в гру.

"Як вдалося повернутися з 0:3? Заміни, та й сам характер хлопців, вони трохи заспокоїлись. Сказав хлопцям, що переживати нема чого, але якщо ми заб'ємо перший м'яч, то ми повернемося до гри. Так і вийшло".

За підсумками чотирьох турів Україна U-21 має в активі лише три очки. У данців — максимум, 12 очок і перше місце.

Як повідомляло видання "Коментарі", Коноплянка поїхав з командою на матч із Сербією.