Головна Новини Спорт олімпіада і змагання Зірка НБА Стефен Каррі хоче зіграти на Олімпіаді у Токіо

Зірка НБА Стефен Каррі хоче зіграти на Олімпіаді у Токіо

Один з найкращих гравців Національної баскетбольної асоціації бажає прийняти участь на Олімпійських іграх

20 вересня 2019, 12:20 comments1888

Стало відомо, що розігруючий "Голден Стейт Ворріорз" Стефен Каррі висловив готовність виступити за збірну США з баскетболу на Олімпійських іграх в Токіо в 2020 році. Про це повідомляє видання ESPN.

Карі підтвердив своє бажання, зазначивши, що двічі вигравав чемпіонат світу, але ніколи не брав участі в Олімпіадах.

"Так, такий план. Знаєте, давайте постукаємо по дереву. Не хочеться, щоб втрутилися травми або щось в цьому роді. Я ніколи не був членом олімпійської команди. Я двічі виступав у командах, які брали золоті медалі чемпіонату світу. Але Олімпіада — це той досвід, який мені хочеться отримати", — наводить слова Каррі ESPN.

На чемпіонаті світу 2019 року, який пройшов у Китаї, збірна США посіла лише сьоме місце, після того, як програла Франції у чвертьфіналі. Незважаючи на це, Каррі впевнений, що американцям немає рівних у баскетболі.

"Ми як і раніше краще всіх", — заявив він.

Варто відзначити, що поразка національної команди США перервала 58-матчеву переможну серію збірної в офіційних турнірах.

Американці 13 років не програвали в турнірних поєдинках, після того як поступилися збірній Греції в півфіналі чемпіонату світу 2006 року.

Як повідомляло видання "Коментарі", Іспанія стала найсильнішою командою на світовій першості.