Головна Новини Спорт олімпіада і змагання Україна посіла третє місце в медальному заліку на Дефлімпійських іграх-2019

Україна посіла третє місце в медальному заліку на Дефлімпійських іграх-2019

Зокрема, в "скарбничці" збірної - чотири золоті медалі

22 грудня 2019, 12:05 comments1719

Збірна України посіла третє місце в загальному медальному заліку на XIX зимовій Дефлімпіаді в Італії. Так, українські спортсмени повернулися з 11 нагородами, передає Міністерство молоді і спорту України.

У Міністерстві також розповіли, що українці завоювали чотири золота, чотири срібла і три бронзи. Відомо, що першим місцем змагання завершила збірна Росії, завоювавши 17 золотих медалей, збірна Італії — на другому місці (7 медалей, у тому числі 5 золотих).

Здобутками збірної України також поділився президент України Володимир Зеленський. На своїй сторінці у Facebook він привітав спортсменів з вдалим виступом: "Ці досягнення дефлімпійців демонструють світові наш непереможний дух, а головне – надихають кожного українця ніколи не здаватися і долати будь-які труднощі".

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що МОК відібрав золоту медаль Олімпіади-2012 в українського спортсмена.