Головна Новини Спорт олімпіада і змагання Україна на чемпіонаті світу з біатлону взяла бронзу

Україна на чемпіонаті світу з біатлону взяла бронзу

Українські спортсменки на чемпіонаті з біатлону принісли Україні третє місце

22 лютого 2020, 14:28 comments1815

Україна посіла третє місце в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону в Антхольці, пише "Трибуна".  У чемпіонаті брали участь Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Меркушина

Семеренко з трьома перезарядками передала естафету 8-ї з відставанням у 54 секунди.

Підгрушна використовувала один додатковий патрон і взяла бронзу в боротьбі у фінішному створі.

Меркушина використовувала два додаткових патрона передала естафету 7-ю з відставанням у 37 секунд.

У той же час і Юлія Джима теж два рази використовувала додаткові патрони і закінчила свій етап 6-ю з відставанням в 1 хвилину 14 секунд.

Перше місце зайняла Норвегія з результатом 1:97.05,8 (1 9), друге – Німеччина – 10,7 (0 8), третє – Україна 18,4 (0 9).

Як повідомляло видання "Коментарі", в Італії поліція приїхала в готель до сборної Росії з біатлону для проведення обшуків. В результаті обшуку було вилучений комп'ютер і телефон біатлоніста Олександра Логінова, який раніше був дискваліфікований за допінг, а на цьому ЧС виборов золото та бронзу.