Головна Новини Спорт інші види спорту Японка стала найсильнішою на турнірі в Пекіні

Японка стала найсильнішою на турнірі в Пекіні

Наомі Осака зуміла здолати у вирішальній сутичці на турнірі в Пекіні першу ракетку світу Ешлі Барті

6 жовтня 2019, 17:41 comments1942

Четверта ракетка світу Наомі Осака здобула перемогу на турнірі в Пекіні, обігравши першу ракетку світу Ешлі Барті. Матч закінчився з рахунком 2:1 (6:3, 3:6, 2:6). Про це інформує офіційний сайт WTA.

У першому сеті австралійська тенісистка дозволила Осаці взяти три гейми. У другій партії ситуація була з точністю до навпаки. Японка трималася впевнено на задній лінії і зрівняла рахунок.

У заключному сеті Барті на перших порах демонструвала хорошу гру, але Наомі було вже не зупинити. Японка в останньому геймі з другої спроби подала на перемогу в турнірі.

Осака виграла 10-й матч і другий турнір поспіль. У неї тепер три титули в цьому році і п'ять – у кар'єрі. Таким чином, японка двічі в кар'єрі обіграла діючу першу ракетку світу при трьох поразках.

WTA. Пекін (Китай). Фінал

Ешлі Барті (Австралія) — Наомі Осака (Японія) 1:2 (6:3, 3:6, 2:6)

Як писав портал "Коментарі", Еліна Світоліна поступилася Кікі Бертенс і покинула турнір у Пекіні (Китай).