Головна Новини Спорт інші види спорту Збірна України з баскетболу 3х3 пробилася у чвертьфінал перших Всесвітніх пляжних ігор у Катарі

Чоловіча збірна України з баскетболу у форматі гри 3 на 3 завоювала путівку до чвертьфіналу змагань в Досі (Катар)

16 жовтня 2019, 11:45 comments1584

У заключному матчі групового етапу збірна України перемогла баскетболістів Монголії з рахунком 17:15. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Напередодні збірна України перемогла Намібію (20:14) і Йорданію (17:15).

У чвертьфіналі баскетбольного турніру 3х3 на I Всесвітніх пляжних іграх в Досі українці зіграють проти Аргентини. Поєдинок відбудеться сьогодні, 16 жовтня, і розпочнеться о 15.45.

Жіноча збірна не змогла вийти в плей-офф. У заключному матчі групи українські баскетболістки поступилися команді Франції з рахунком 10:15. У попередніх поєдинках вони програли Малі (15:17) і перемогли Аргентину (21:15). У підсумку жіноча збірна зайняла 3 місце в групі.

Раніше стало відомо, що Міжнародна федерація баскетболу опублікувала десятку кращих моментів молодіжного чемпіонату з баскетболу 3х3.

Найбільш яскравим серед топ-10 моментів ЧС у Ланьчжоу виявився потужний кидок зверху українця Івана Ткаченко. У зустрічі групового етапу зі збірною Катару, в якій наші здобули вольову перемогу з рахунком 15:13, Іван підібрав м'яч після відскоку від щита і встромив його в кільце через невдало намагавшогося захищатися суперника.

Як писав портал "Коментарі", збірна України з баскетболу втратила 10 позицій у світовому рейтингу.