Головна Новини Спорт інші види спорту Світоліна не зуміла захистити чемпіонський титул Підсумкового турніру WTA

Світоліна не зуміла захистити чемпіонський титул Підсумкового турніру WTA

У фінальному поєдинку перша ракетка України поступилася першій ракетці у світовому рейтингу Ешлі Барті

4 листопада 2019, 01:22 comments2173

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла першій ракетці світу Ешлі Барті з Австралії у фіналі Підсумкового турніру WTA у китайському Шеньчжені.

У вирішальному протистоянні турніру перша ракетка України поступилася у двох сетах: 4:6, 3:6. Матч тривав півтори години.

До сьогоднішнього поразки Світоліна виграла десять поспіль ігор у рамках змагання, ставши торішньою переможницею Підсумкового турніру в Сінгапурі.

На нинішньому розіграші в Шэньчьжэне Світоліна у груповому етапі перемогла Кароліну Плишкову, Симона Халеп і Софію Кенин, а в півфіналі впоралася з Белиндой Бенчич.

Ешлі Барті вийшла з групи завдяки перемогам над Белиндой Бенчич і Петрою Квітовою, хоч і поступилася Кікі Бертенс. У півфіналі австралійка обіграла Кароліну Плишкову. Вже у сезоні, що завершився Барті виграла "Ролан Гаррос" — це була її перша перемога на турнірі серії Великого шолома.

Підсумковий турнір WTA. Шеньчжень (Китай). Фінал

Ешлі Барті (Австралія, 1) — Еліна Світоліна (Україна, 8) 2:0 (6:4, 6:3)

Відеоогляд вирішального матчу до вашої уваги представлений нижче:

А також стало відомо, що українці вдалося заробити 2,4 млн дол за виступи на Підсумковому турнірі WTA — це рекордні призові в її кар'єрі. Для Еліни це перша поразка у фіналах турнірів WTA з листопада 2016 року.

У минулому році Світоліна стала переможницею Підсумкового турніру — за перемогу вона отримала 2,36 млн дол.

Як писав портал "Коментарі", Світоліна стала першою тенісисткою, яка не програла жодного сету в груповому раунді Підсумкового турніру.