Головна Новини Спорт інші види спорту Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

12 лютого 2020, 02:40 comments1850

"Золото" континентальних змагань з греко-римської боротьби завоював українець Семен Новіков, який став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 87 кг. Про це повідомляє Укрінформ.

Новіков після перемог над іспанцем Жесус Фреснеда (9: 0), Метеханом Башаром з Туреччини (7: 2) і росіянином Олександром Комаровим (5: 3) у фіналі впевнено переміг неодноразового призера чемпіонатів світу, чемпіона Європи-2017 угорця Віктора Льоринца ( 7: 1).

Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби пройде в італійській столиці до 16 лютого.

Як писав портал "Коментарі", двукратный чемпіон світу з греко-римської боротьби і нардеп Жан Беленюк вирішив записати відео і розповісти, як потрібно захищатися від нападів. Відповідне відео Беленюк розмістив у "Фейсбуці". Своє відео Беленюк назвав "невеликим відеоматеріалом з самооборони для депутатів, на яких періодично відбуваються напади", ймовірно натякаючи на напад лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка на депутата від "Слуги народу" Андрія Геруса в аеропорту "Бориспіль". Нагадаємо, що Жан Беленюк взяв участь у чемпіонаті світу з вільної боротьби. Світова першість пройшла в столиці Казахстану з 14 по 22 вересня.