Coinspot 20.01.2021
BTC/USD
34930.99
ETH/USD
1319.48
LTC/USD
147.11
НБУ 20.01.2021
USD/UAH
28.35
EUR/UAH
34.40
RUB/UAH
0.40
Рубрики
МЕНЮ
Администратор
73-річний актор, зірка фільмів "Роккі" і "Рембо" Сильвестр Сталлоне виставив на продаж свій будинок, розташований в розкішному місті-курорті Палм-Спрінгс (Каліфорнія). Про це повідомляє видання The Sun.
Великий і гарний особняк актор придбав десять років тому за 4,5 мільйона доларів. Елітна резиденція знаходиться в самому серці ексклюзивної гольф-спільноти Madison Club з такими сусідами, як Кім Кардашьян, Каньє Уест і Кріс Дженнер.
В будинку Сильвестра площею 5000 квадратних футів є чотири спальні і чотири ванні кімнати. Також в будинку є басейн, джакузі, винний льох, літня тераса з видом на гірський хребет Санта-Роза і задній двір із зоною відпочинку.
Цю розкішну резиденцію знаменитість продає зі збитком у більш ніж мільйон доларів. Причина такої швидкої продажі поки невідома.
Нагадаємо, що голлівудський актор Бен Аффлек продає свій розкішний особняк за знижкової ціною.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що в будинок зірки "Голодних ігор" Дженніфер Лоуренс увірвалася прихильниця. Актрисі довелося викликати співробітників поліції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!
Обговорення
Новини партнерів
Новини